Havi program

február

1. csütörtök 10.00
SZEMENSZEDETT MESE Zsiráf bérlet
3. szombat 10.30 LÉPEGETŐS – babakoncert APRÓK SZÍNHÁZA
5. hétfő 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Csipike bérlet
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Balu bérlet
6. kedd 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Zártkörű előadás
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Mazsola bérlet
7. szerda 18.00

Esti mese felnőtteknek:

 LEÁNYÁLOM KFT.

a Vaskakas Bábszínház előadása
8. csütörtök 10.00 SZEMENSZEDETT MESE  Csipkerózsika bérlet
9. péntek 09.30  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Zalalövő, Művelődési Ház
11.00  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Zalalövő, Művelődési Ház
12. hétfő 09.30  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Lenti, Művelődési Ház
11.00  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Lenti, Művelődési Ház
14.00  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Lenti, Művelődési Ház
13. kedd 10.00  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Pókaszepetk, Általános Iskola
14. szerda 10.00  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Csesztreg, Művelődési Ház
15.15  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Őriszentpéter, Művelődési Ház
15. csütörtök 14.00  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Keszthely, Csány Sz. ÁMK
17. szombat 17.00 LÚDAS MATYI Bérletszünet
18. vasárnap 11.00 SZEMENSZEDETT MESE  Kaposvár – BábSzínTér
19. hétfő 13.00 SZEMENSZEDETT MESE  Csurgó – Csokonai Közös. Ház
14.30 SZEMENSZEDETT MESE  Csurgó – Csokonai Közös. Ház
20. kedd 14.00 JANCSI ÉS JULISKA Füles bérlet
21. szerda 10.00 JANCSI ÉS JULISKA Vuk bérlet
   14.00 JANCSI ÉS JULISKA Pintyőke bérlet
22. csütörtök 10.00 JANCSI ÉS JULISKA Hófehérke bérlet
   14.00 JANCSI ÉS JULISKA Szupermen bérlet
10.00 PÖTTÖM PANNA Sárvár, Tinódi Gimnázium
14.00 PÖTTÖM PANNA Sárvár, Tinódi Gimnázium
23. péntek 14.00 JANCSI ÉS JULISKA Pán Péter bérlet
24. szombat 10.30 PÖTTY APRÓK SZÍNHÁZA
25. vasárnap 10.00 PÖTTY Veszprém, Kabóca Bábszínház
26. hétfő 10.00 JANCSI ÉS JULISKA Micimackó bérlet
14.00 JANCSI ÉS JULISKA Gyöngyfűzér bérlet
10.15 PÖTTÖM PANNA Zalaszentbalázs, Ált. Iskola
13.30 PÖTTÖM PANNA Gelse, Általános Iskola
27. kedd 10.00 JANCSI ÉS JULISKA Bambi bérlet
14.00 JANCSI ÉS JULISKA Mirr-Murr bérlet
10.00 PÖTTÖM PANNA Pókaszepetk, Általános Iskola
13.30 PÖTTÖM PANNA Gellénháza, Művelődési Ház
28. szerda 09.30 JANCSI ÉS JULISKA Lenti, Művelődési Ház
11.00 JANCSI ÉS JULISKA Lenti, Művelődési Ház
14.00 JANCSI ÉS JULISKA Lenti, Művelődési Ház 

január

4. csütörtök 10.00
SZEMENSZEDETT MESE Mesevilág bérlet
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Szupermen bérlet
5. péntek 14.00 SZEMENSZEDETT MESE Pán Péter bérlet
6. szombat 17.00 SZEMENSZEDETT MESE Bérletszünet
8. hétfő 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Micimackó bérlet
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Gyöngyfűzér bérlet
9. kedd 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Bambi bérlet
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Füles bérlet
10. szerda 10.00 SZEMENSZEDETT MESE  Csibészke bérlet
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Dumbó bérlet
18.00 Esti mese felnőtteknek: NOVECENTO
11. csütörtök 10.00 SZEMENSZEDETT MESE  Hófehérke bérlet
  14.00 SZEMENSZEDETT MESE Kincses bérlet
12. péntek 14.00 SZEMENSZEDETT MESE Bogáncs bérlet
13. szombat 10.30 BABABÁL
APRÓK SZÍNHÁZA
14. vasárnap 10.00 Aprók Színháza: PÖTTY
Mosonmagyaróvár, Fehér Ló Közösségi Ház
15. hétfő 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Bagoly bérlet
   14.00 SZEMENSZEDETT MESE Mirkó Királyfi bérlet
16. kedd 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Hamupipőke bérlet
   14.00 SZEMENSZEDETT MESE Mirr-Murr bérlet
17. szerda  10.00 SZEMENSZEDETT MESE Vuk bérlet
   14.00 SZEMENSZEDETT MESE Pintyőke bérlet
18. csütörtök 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Törpe bérlet
   14.00 SZEMENSZEDETT MESE Popeye bérlet
19. péntek  14.00 SZEMENSZEDETT MESE Dörmögő bérlet
23. kedd  10.00  SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Nagykapornak, Műv. Ház
14.00 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Hévíz, Polg. Hivatal
10.00 Aprók Színháza: PÖTTY Budapest, Marczibányi téri Műv. Központ
24. szerda 10.00 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Zalaszentgrót, Műv. Ház
14.00 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Zalaszentgrót, Műv. Ház
25. csütörtök 10.00 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Sármellék, Műv. Ház
13.30 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Miklósfa, Műv. Ház
26. péntek 10.00 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Gyenesdiás, Ált. Iskola
14.30 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Murakeresztúr, Műv. Ház
29. hétfő 10.15 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Zalaszentbalázs, Ált. Iskola
13.30 SZÉPEN SZÓLÓ BABUKAMADÁR Gelse, Általános Iskola
30. kedd 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Süni bérlet
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Szimba bérlet
31. szerda 10.00 SZEMENSZEDETT MESE Pinokkió bérlet
14.00 SZEMENSZEDETT MESE Óz bérlet